Badanie USG piersi w Krakowie

Dobre USG piersi w Krakowie 🙂

Zmieniamy się dla Was, Szanowne Pacjentki. W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie zaszły w ciągu ostatniego roku wielkie zmiany. Przebudowaliśmy stronę www.dbajopiersi.pl, została ona udoskonalona graficznie, jest bardziej przyjazna dla użytkownika i milsza dla oka, zawiera więcej ciekawych treści na temat diagnostyki chorób piersi oraz zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, powstał również nowy logotyp. W moim Centrum wykonuję obecnie badania: USG piersi, USG tarczycy, USG jamy brzusznej, USG skóry i tkanki podskórnej oraz zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii oraz zabiegi dermatochirurgiczne (wycięcie znamion skórnych) oraz zabiegi chirurgii plastycznej w znieczuleniu miejscow np. plastykę powiek górnych, modelowanie twarzy własnym tłuszczem, plastykę uszu, korektę brodawek sutkowych. Inne zabiegi operacyjne, w znieczuleniu ogólnym, wykonuję w prywatnym szpitalu w Krakowie, są to m.in. powiększenie piersi implantami silikonowym, powiększenie piersi przeszczepem własnego tłuszczu, podniesienie piersi, zmniejszenie piersi, plastyka powłok brzucha, plastyka powiek górnych i dolnych, liposukcja, operacja ginekomastii i operacja lipomastii u mężczyzn.

Wszystkie wizyty konsultacyjne przed operacją przeprowadzam w swoim gabinecie, urządzonym elegancko i komfortowo, taka aby wizyta lekarska kojarzyła się z miłym doświadczeniem. W recepcji zajumje się Państwem jedna z moich trzech wspaniałych Rejestratorek, częstujemy również owocową herbatą i smaczną kawą.

W hallu dostępne są katalogi, w których możecie Państwo odnaleźć podstawowe informacje na temat świadczonych przeze mnie usług. W razie pytań służymy pomocą, również przez formularz kontaktowy na stronie www.

Wkrótce czekają nas kolejne zmiany, przygotowujemy się bowiem do zmiany lokalizacji gabinetu. Będzie się on mieścił w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa … Zapraszam do śledzenia naszego funpagu na FB 🙂